Sales assistant

Kdo povede můj tým?

Ivanka se společně se svým týmem stará o naše klienty. Chystá jim nabídky přímo „na tělo“ dle jejich potřeb a provází je celým akvizičním procesem. Protože se nabízení našich produktů věnuje už dlouho, nezaskočí ji žádný speciální požadavek a je vždy připravená vyjít všem maximálně vstříc. Ráda cestuje a to nejen služebně, ale i ve volném čase.

Brno Part-time

Co u nás budeš dělat?

Začneš jako pravá ruka našeho obchodního týmu. Jakmile budeš mít přípravu podkladů pro obchodní schůzky v malíku, rozhodneš se, co dál. Chceš se starat o naše stávající klienty a řešit s nimi jejich problémy? Nebo jsi akčnější a chceš aktivně oslovovat a setkávat se s firmami, kterým můžeme pomoc vyřešit problémy s cash flow?.

Co od tebe čekáme?

Stačí být komunikativní, pečlivý a mít dobrý psaný i mluvený projev. Neměl by ses bát zvednout telefon a zavolat potenciálnímu klientovi. Zároveň by si měl být pohotový a vždy hledat oboustranně výhodné řešení. Vše ostatní tě naučíme. Ukaž nám, že umíš věci dotáhnout do konce a pošli nám svůj životopis doplněný o důvod, proč právě ty jsi tím, koho hledáme.

Práce je vhodná pro studenty VŠ.

Co můžeš čekat ty od nás?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Naučíš se celý obchodní proces od nastavování smluvní dokumentace, vyhodnocování jednotlivých obchodních případů, vyjednávání a určení správné ceny. Multisportka a skvělá káva na pracovišti jsou samozřejmostí.

Kdo jsme?

Jsme Platební instituce Roger. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se rozšiřujeme, a proto hledáme nového kolegu do obchodního oddělení.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)