Marketing Manager

Kdo povede můj tým?

Saša se stará o klid a spokojenost našich investorů. Prošlo jí rukama již tísíce správně vypořádáných aukcí a pečlivě hlídá, aby vše na platformě fungovalo jak má. Se svým týmem má pod palcem rovněž činnosti jako komunikace s klienty či konverze měn. Saša vnáší do Rogera systém a pořádek.

Brno Full-time

Co u nás budeš dělat?

Budeš vytvářet tvář Rogera a zastřešovat veškeré marketingové aktivity. Osvojíš si spolupráci s našimi SaaS a bankovními partnery a budeš plánovat aktivity, které povedou k vytěžení spolupráce. Budeš komunikovat a koordinovat činnosti externího grafika, fotografa/kameramana a digitální nebo kreativní agentury.

Co od tebe čekáme?

Jsi nadšený(á) do marketingu a sleduješ nejnovější trendy. Měl(a) bys mít za sebou alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici. Dokážeš dlouhodobě budovat marketingovou komunikaci dle stanovené strategie. Rozumíš alespoň na základní úrovni google ads, skliku a facebook ads (dokážeš poskytnout zpětnou vazbu externí digitální agentuře). Neztratíš se ani s dalšími Google nástroji jako GA, GSC nebo GTM. Umíš pracovat s logomanuálem a dokážeš si pohlídat jeho aplikaci napříč všemi materiály. Domluvíš se anglicky, protože se chystáme s našimi službami za hranice.

Co je plus, nikoliv podmínka?

Máš zkušenosti s B2B marketingem (úzká návaznost na CRM, spolupráce se sales oddělením atd.). Orientace ve finančních službách nebo fintech odvětví. Víš, jak by měla vypadat landing page, která povede k co nejvíce konverzím. Pracoval(a) si s webem, který běží na wordpressu. Zvládneš vytvořit jednoduchou grafiku (Photoshop, Adobe illustrator).

Ideálně pokud můžeš nastoupit od 1.4. 

Co můžeš čekat ty od nás?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Spolupracujeme s nejlepšími konzultanty v oboru, kteří ti pomůžou s marketingovými disciplínami, u kterých si nebudeš úplně jistý(a). Tvojí pravou rukou bude naše copywriterka/PR manažerka, která ti pomůže s tvorbou textů.

Multisportka a skvělá káva na pracovišti jsou samozřejmostí. Pro tvůj rozvoj máme nachystaný budget na externí vzdělávání. Jednou za měsíc máme společnou pondělní snídani a páteční pivo. Máme také firemní automobilový park, a to i pro soukromé účely. Pro odvážné je k dispozici Vespa.

Kdo jsme?

Jsme Platební instituce Roger. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)