Legal & Compliance Officer

Kdo povede můj tým?

Saša zanedlouho oslaví 4 leté výročí působení v Rogerovi. Během této doby se jí podařilo vybudovat skvěle fungující tým, se kterým má pod palcem veškerou administraci spojenou s chodem Rogera. Ráda nakukuje pod pokličku fungování všech oddělení napříč celou firmou. Když ji zbyde volný čas, tráví ho jízdou na koni. Miluje moře a věčné studium italštiny.

Brno Full-time

Co u nás budeš dělat?

Hledáme studenta nebo studentku práv, který/á nám pomůže s přípravou a hlídáním právních požadavků na platební instituci. Naučíme tě, co obnáší práce právníka v Českou národní bankou regulované platební instituci, a necháme tě nahlédnout pod pokličku všech našich interních procesů. Začneš revizí a auditem našich interních směrnic, a když to budeš mít všechno v malíku, tak se můžeš stát našim compliance officerem. Máme v týmu bývalého finančního arbitra ČR a další odborníky, kteří tě povedou.

Co od tebe čekáme?

Hlavní je právnické vzdělání a analytické myšlení. Také by si měl být pečlivý/á, samostatný/á, mít smysl pro detail a dobré komunikační dovednosti. Vše ostatní tě naučíme.

Ukaž nám, že umíš věci dotáhnout do konce a pošli nám svůj životopis doplněný o důvod, proč právě ty jsi tím, koho hledáme.

Práce je vhodná pro studenty právnické fakulty VŠ, ideálně alespoň ve 3. ročníku.

Co můžeš čekat ty od nás?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Naučíš se spoustu nových věcí a tvá práce bude skutečně pestrá. Zorientuješ se ve světě financí a staneš se odborníkem na oblast compliance. Multisportka a skvělá káva v našich kancelářích v centru Brna jsou samozřejmostí. Máme také firemní automobilový park, a to i pro soukromé účely. Pro odvážné je k dispozici Vespa.

Kdo jsme?

Jsme Platební instituce Roger. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají finanční prostředky, které mohou pracovat. Pořád se rozšiřujeme, a proto hledáme nového kolegu do oddělení compliance.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)