Junior Relationship Manager

Kdo povede můj tým?

Ivanka se společně se svým týmem stará o naše klienty. Chystá jim nabídky přímo “na tělo” dle jejich potřeb a provází je celým akvizičním procesem. Protože se nabízení našich produktů věnuje už dlouho, nezaskočí ji žádný speciální požadavek a je vždy připravená vyjít všem maximálně vstříc. Ráda cestuje a to nejen služebně, ale i ve volném čase.

Brno Part-time

Co u nás budeš dělat?

Budeš pravou rukou týmu, který se v Rogeru stará o stávající i nově příchozí klienty. Příprava podkladů a vyřizování požadavků klientů budou tvoji každodenní náplní. Naučíš se pracovat s jedním z nejmodernějších systémů na správu klientského portfolia, a když tě to bude bavit, tak časem dostaneš i část portfolia, které budeš mít samostatně na starost. Nemusíš se vůbec ničeho obávat, všechno tě naučíme. Náplní práce není dělání coldcallů ani navolávání dlouhých seznamů, jsme přece fintech, děláme to chytře. Buď toho součástí.

 

Co od tebe čekáme?

Stačí být komunikativní, pečlivý a mít dobrý psaný i mluvený projev. Neměl(a) by ses bát zvednout telefon a mluvit s lidmi. Měl(a) bys být agilní a snažit se vždy vyjít vstříc požadavkům našich klientů. Zároveň by si měl(a) být pohotový(á) a vždy hledat oboustranně výhodné řešení. Vše ostatní tě naučíme.

Ukaž nám, že umíš věci dotáhnout do konce a pošli nám svůj životopis doplněný o důvod, proč právě ty jsi tím, koho hledáme. Práce je na částečný úvazek (20 až 30 hodin týdně) a je vhodná zejména pro studenty ideálně posledních ročníků VŠ. Jsme rádi, když u nás pak studenti zůstávají i po škole, většinou nám to tak dobře funguje.

 

 

Co můžeš čekat ty od nás?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Naučíš se celý obchodní proces od nastavování smluvní dokumentace, vyhodnocování jednotlivých obchodních případů, vyjednávání a určení správné ceny. Multisportka a skvělá káva na pracovišti jsou samozřejmostí. Máme také firemní automobilový park, a to i pro soukromé účely. Pro odvážné je k dispozici Vespa.

Kdo jsme?

Jsme Platební instituce Roger. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se rozšiřujeme, a proto hledáme nového kolegu do obchodního oddělení.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)