Junior project manager

Kdo povede můj tým?

Viktor má na starosti vývoj a implementaci nových produktů do Rogerova portfolia. Dále vede spolupráci na integraci našeho řešení do aplikací třetích stran.

Brno Part-time

Co u nás budeš dělat?

Hledáme někoho, kdo nám pomůže ukočírovat interní projekty na rozvoj našeho interního systému. Budeš komunikační a organizační spojkou mezi našim Businessem a IT. Náplní tvé práce bude sesbírat požadavky ze strany businessu a zformulovat je do srozumitelného zadání pro IT oddělení. Dále pak dohlédnout na projekt od fáze zadání až po hotový výstup a jeho implementaci napříč firmou.

.

Co od tebe čekáme?

  • Musíš umět pochopit komplexní problémy a zformulovat je do jednoduchých řešení
  • Perfektní slovní i písemný projev – budeš komunikační spojkou mezi Businessem a IT
  • Organizovanost, pečlivost a smysl pro detail
  • Zkušenosti z IT projektu – úplně stačí, když jsi někdy udělal/a nějaké webovky.

Co můžeš čekat ty od nás?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Naučíš se spoustu nových věcí a tvá práce bude skutečně pestrá. Zorientuješ se ve světě financí a staneš se odborníkem na oblast corporate finance. Multisportka a skvělá káva v našich kancelářích v centru Brna jsou samozřejmostí. Máme také firemní automobilový park, a to i pro soukromé účely. Pro odvážné je k dispozici Vespa.

Kdo jsme?

Jsme Platební instituce Roger. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Pořád se rozšiřujeme, a proto hledáme nového kolegu na řízení interních projektů.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)