Corporate Credit Risk Officer

Kdo povede můj tým?

Adam určuje strategii v oblasti řízení rizik spojených s prodejem pohledávek na platformě Roger. Další sférou, které se věnuje je oblast Treasury a spolupráce s externími partnery společnosti Roger.

Brno Part-time

Co u nás budeš dělat?

Hledáme někoho, kdo nám pomůže hodnotit kreditní rizika společností, prověřovat bonitu klientů z řad malých i velkých firem a připravovat podklady pro obchodní oddělení. Někoho, kdo chce pracovat v malém týmu rychle rostoucí fintech společnosti, která ještě nestihla zkostnatět. Naučíme tě pracovat s moderními riskovými nástroji podle BASEL II a budeš mít možnost koordinovat a implementovat další riskové postupy a vylepšení.

Co od tebe čekáme?

Hlavní je analytické myšlení a matematické nebo ekonomické vzdělání. Také by si měl být pečlivý/á, samostatný/á, mít smysl pro detail a dobré komunikační dovednosti. Vše ostatní tě naučíme. Ukaž nám, že umíš věci dotáhnout do konce a pošli nám svůj životopis doplněný o důvod, proč právě ty jsi tím, koho hledáme.

Práce je vhodná pro studenty VŠ.

Co můžeš čekat ty od nás?

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu. Naučíš se spoustu nových věcí a tvá práce bude skutečně pestrá. Zorientuješ se ve světě financí a staneš se odborníkem na oblast corporate finance. Multisportka a skvělá káva v našich kancelářích v centru Brna jsou samozřejmostí. Máme také firemní automobilový park, a to i pro soukromé účely. Pro odvážné je k dispozici Vespa.

Kdo jsme?

Jsme brněnský FinTech start-up, od roku 2013 spravujeme největší tržiště faktur ve střední Evropě a děláme tak svět podnikání jednodušší. Jsme stále ještě malý tým mladých lidí, a protože rosteme a rozšiřujeme portfolio služeb, hledáme posilu, která nám s tím vším pomůže.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)