Back Office Administration

Kdo povede můj tým?

Saša se stará o klid a spokojenost našich investorů. Prošlo jí rukama již tísíce správně vypořádáných aukcí a pečlivě hlídá, aby vše na platformě fungovalo jak má. Se svým týmem má pod palcem rovněž činnosti jako komunikace s klienty či konverze měn. Saša vnáší do Rogera systém a pořádek.

Brno Full-time

Co u nás budeš dělat?

Většinu tvé práce bude tvořit administrativa. Jako pracovník Back office však budeš spolupracovat s celým týmem společnosti. Budeš pravá ruka pro obchodní oddělení, kterému pomůžeš zpracovávat výsledky jeho práce v našem interním systému. Budeš komunikovat se stávajícími klienty a řešit jejich požadavky. Nemine tě komunikace s oddělením řízení rizik při realizaci nových obchodních případů. Na názor se tě může zeptat taky marketing nebo IT. Časem se nevyhneš telefonování, či osobním schůzkám se zájemci o naši platformu. Určitě ale nebudeš nikoho „navolávat“. A zcela jistě se nebudeš nudit, i když bude k tvým povinnostem patřit i vyřizování korespondence a další „back office“ agendy – příprava podkladů pro účetní oddělení, nákupy apod. 

Co od tebe čekáme?

Hledáme k sobě posilu, která má smysl pro detail, bude pečlivá a samostatná. Hledáme člověka, který se nebojí zeptat, když tápe a který se nestydí. Neočekáváme samostatnost hned, ale očekáváme chuť učit se nové věci a přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí. Nepožadujeme praxi, všechno tě naučíme. Požadujeme ale dobrou schopnost komunikace slovem i písmem. Pokud si myslíš, že hledáme tebe, pošli nám své CV a krátkou zprávu, která nás o tom přesvědčí.  

Práce je vhodná pro absolventy VŠ nebo studenty VŠ.

Co můžeš čekat ty od nás?

Za všechny naše požadavky nabízíme práci v přátelském kolektivu úspěšné fintech společnosti. 
Naučíme tě ovládat všechny naše interní systémy a seznámíme tě s fungováním všech oddělení napříč společností. Ke zpříjemnění pracovní doby nabízíme skvělou kávu, a té popracovní Multisport kartu. K dispozici je také firemní automobilový park, pro odvážné Vespa. 

Kdo jsme?

Jsme brněnských FinTech start-up, od roku 2013 spravujeme největší tržiště faktur ve střední Evropě a děláme tak svět podnikání jednodušší. Jsme stále ještě malý tým mladých lidí, a protože rosteme a rozšiřujeme portfolio služeb, hledáme posilu, která nám s tím vším pomůže.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)