Volné pozice

Proč pracovat u Rogera?

  • Jsme nejrychleji rostoucí platformou svého druhu ve střední Evropě
  • Dostanete šanci naplno rozvíjet svůj potenciál (nenecháme vás tvrdnout při kopírování čísel mezi tabulkami)
  • Moderní kanceláře v centru Brna (s kulečníkem a stolem na ping pong)
  • Mladý a přátelský kolektiv, který spolu tráví čas i mimo práci
  • Zaměstnanecké benefity jako multisport karta, firemní auta, mobilní tarif a mnoho dalších

Ze života firmy

Volné pozice

Junior Relationship Manager

Budeš pravou rukou týmu, který se v Rogeru stará o stávající i nově příchozí klienty. Příprava podkladů a vyřizování požadavků klientů budou tvoji každodenní náplní. Naučíš se pracovat s jedním z nejmodernějších systémů na správu klientského portfolia a když tě to bude bavit, tak časem dostaneš i část portfolia, které budeš mít samostatně na starost. 

Legal & Compliance Officer

Hledáme studenta nebo studentku práv, který/á nám pomůže s přípravou a hlídáním právních požadavků na platební instituci. Naučíme tě, co obnáší práce právníka v Českou národní bankou regulované platební instituci, a necháme tě nahlédnout pod pokličku všech našich interních procesů.

Senior Python Developer

Hledáme zkušeného Senior Python Developera, který chce pracovat v mladém týmu předního českého FinTechu a podílet se na vývoji revolučního finančního systému pro malé a střední podniky z ČR i zahraničí. Koukáme po opravdu schopném a všestranném vývojáři, který chce vidět výsledky své práce, není to pro „běžného kodéra“.

Není žádné z těchto míst pro vás, ale stejně se chcete podílet na rozvoji Rogera? Napište několik vět o tom, jak nám můžete pomoct společně se svým CV a my se vám rádi ozveme.

(doc, docx, pdf)

(doc, docx, pdf)