Reference partnerů

Spolupráci s Roger s.r.o. si ceníme především pro jejich ochotu, vstřícnost, rychlost a pružnost v každém jednání. Také si ceníme, že umí nabízené finanční produkty podat srozumitelně, že i laik se v nich snadno vyzná. Rovněž se nám líbí, že stále rozšiřují portfolio svých služeb a přemýšlejí, jak svým klientům financování ještě usnadnit.

Pavel Fuchs
CEO manGoweb s.r.o.

Jako rodinná firma si ceníme našeho úspěchu, kdy naše produkty dodáváme mnoha významným odběratelům. Přesto i my občas řešíme delší čekání na finanční prostředky. Díky iplatbě od Rogera si můžeme vybrat, které faktury chceme profinancovat ihned a tím získat prostředky, které obratem můžeme investovat do společnosti a zaměstnanců. Velmi také oceňujeme možnost financování jak v českých korunách, tak v eurech.

Eva Šašková
jednatelka společnosti ESDATA Family, s.r.o.

I v případě, že jste zavedená společnost s kvalitními výrobky a dlouholetou tradicí na českém trhu, mohou vás trápit dlouhé splatnosti odběratelů. Nám tento problém pomohla vyřešit iplatba od Rogera, díky které získáváme prostředky za naše faktury okamžitě a můžeme je tak ihned použít pro další rozvoj společnosti.

Ing. Dana Bernartová
jednatelka společnosti ROTEXIN a.s.

Jako menší spediční společnost se snažíme dodávat velkým a stabilním firmám s historií a tradicí ve svém oboru. Často to s sebou přináší delší splatnosti faktur, což je pro nás složité, protože naše výdaje jsou většinou hotovostní, bez možnosti fakturace se splatností. Ze začátku se nám iplatba od Rogera jevila složitě, ale po tom, co jsme na službu dostali dobré reference od kolegů, rozhodli jsme se iplatbu od Rogera vyzkoušet. Musím přiznat, že mě služba překvapila svou jednoduchostí, rychlostí a nízkými úroky. A hlavně jsem nemusel vyřizovat hromady papírů jako v bance a čekat měsíce na schválení.

Michal Kužma
jednatel společnosti MK Road Transport s.r.o.

V EverWhere si zakládáme na profesionálním přístupu a originálních řešeních pro naše klienty. Bylo pro nás důležité najít partnera, který by tomuto porozuměl a dokázal tak držet krok s naším růstem i nasazením. iplatba od Rogera se pro nás stala partnerem, který nám umí poskytnout financování právě tehdy, kdy potřebujeme - za rozumný úrok a bez zbytečné administrativy a závazků.

Radim Kočiřík
jednatel společnosti EverWhere s.r.o.

Pokud jste nová obchodní firma a potřebujete vyřešit financování vašeho rozvoje, může být obtížné najít řešení u banky. Nám se však podařilo najít partnera s individuálním přístupem, díky kterému nemusíme čekat na dlouhé splatnosti našich odběratelů. Naše faktury jsou okamžitě proplaceny vždy, kdy potřebujeme a navíc za výhodný úrok. iplatba od Rogera nám tak umožňuje nejen pružněji reagovat na poptávky našich klientů, ale také rychleji růst.

Martin Linek
jednatel společnosti URBAN SHOES s.r.o.

iplatba od Rogera rozumí obtížím, které trápí mnoho malých firem. Bez zbytečných poplatků otevírají cesty k jejich financování. Naše konzultační společnost tak může i nadále rychle růst, protože obstojí i ve spolupráci s velkými hráči na trhu.

Roman Oncirk
jednatel společnosti Blue4is s.r.o.