Reference partnerů

V oboru přesného strojírenství se běžná splatnost faktur pohybuje v rozmezí 1-3 měsíců, v závislosti na odběrateli. Jako začínající firma jsme ale pro bankovní faktoring nesplňovali podmínku minimálního obratu či počtu odběratelů. Roger nám zejména v začátcích podnikání poskytl tolik potřebné prostředky k pokrytí nutných výdajů a dalšímu rozvoji naší firmy. Profesionálních služeb Rogera budeme i nadále rádi využívat.

Pavel König
jednatel společnosti

SODEKO Tools s.r.o.
strojírenství
splatnost faktur 60 dní

Díky Rogerovi jsme schopni zefektivnit cash-flow, Platbu od Rogera tak hodnotím velmi kladně, a to vzhledem k rychlému a přehlednému systému financování.

Petr Štěpánek
jednatel společnosti

Eltico s.r.o.
stavebně technologická firma
splatnost faktur 30–60 dní

Největší devizou Platby od Rogera je její jednoduchost, rychlost a žádná administrativa navíc. Také jsou schopni skrýt obsah faktury a chrání tak mé obchodní tajemství.

Milan Fikar
jednatel společnosti

Vinné sklepy Podivín s.r.o.
potravinářský průmysl
splatnost faktur 30 dní

Jsme skupina sociálních podniků zaměstnávající osoby se zdravotním postižením, pro které jsou díky Úřadu práce individuálně vytvořena chráněná pracovní místa. Díky Platbě od Rogera se nám podařilo vyrovnat firemní cashflow ve vazbě na předfinancování mezd, neboť Úřad práce vyplácí příspěvky na podporu zaměstnanosti zpětně.

Marek Juha
výkonný ředitel

„… a máme pro Vás práci“
skupina sociálních podniků
splatnost 60 dní

Díky tomu, že peníze za faktury máme dříve, můžeme je dál investovat, například do vlastního rozvoje.

Michal Tvrdík
jednatel společnosti

4PM s.r.o.
prodej hodinek a příslušenství, dodavatel do e-shopu
splatnost faktur 30 dní

Platbu od Rogera využíváme, protože je rychlá, jednoduchá, a hlavně nám dává skutečnou jistotu.

Miroslav Šach
jednatel společnosti

Armente s.r.o.
výroba BIO šťáv nonage
splatnost faktur 30 dní

Rogera mi doporučil můj známý, když jsem získal novou velkou zakázku a měl jsem strach, jak zvládnu zaplatit své závazky, než sám dostanu zaplaceno. Díky zkrácení splatnosti jsem navíc mohl lépe konkurovat.

Tomáš Janouškovec
živnostník

Vodoinstalatérství, topenářství
splatnost faktur 60 dní

S faktoringem jsme v minulosti měli negativní zkušenost, ale v Rogerovi jsou skutečně spolehliví a velmi ochotní. Co řeknou, to platí, takže se na ně můžeme spolehnout.

Kristýna Rusová
jednatelka společnosti

Beliteras s.r.o.
Autodoprava
splatnost faktur 60 dní

Spolupráci s Roger s.r.o. si ceníme především pro jejich ochotu, vstřícnost, rychlost a pružnost v každém jednání. Také si ceníme, že umí nabízené finanční produkty podat srozumitelně, že i laik se v nich snadno vyzná. Rovněž se nám líbí, že stále rozšiřují portfolio svých služeb a přemýšlejí, jak svým klientům financování ještě usnadnit.

Pavel Fuchs
CEO manGoweb s.r.o.

Jako rodinná firma si ceníme našeho úspěchu, kdy naše produkty dodáváme mnoha významným odběratelům. Přesto i my občas řešíme delší čekání na finanční prostředky. Díky Platbě od Rogera si můžeme vybrat, které faktury chceme profinancovat ihned a tím získat prostředky, které obratem můžeme investovat do společnosti a zaměstnanců. Velmi také oceňujeme možnost financování jak v českých korunách, tak v eurech.

Eva Šašková
jednatelka společnosti ESDATA Family, s.r.o.

I v případě, že jste zavedená společnost s kvalitními výrobky a dlouholetou tradicí na českém trhu, mohou vás trápit dlouhé splatnosti odběratelů. Nám tento problém pomohla vyřešit Platba od Rogera, díky které získáváme prostředky za naše faktury okamžitě a můžeme je tak ihned použít pro další rozvoj společnosti.

Ing. Dana Bernartová
jednatelka společnosti ROTEXIN a.s.

Jako menší spediční společnost se snažíme dodávat velkým a stabilním firmám s historií a tradicí ve svém oboru. Často to s sebou přináší delší splatnosti faktur, což je pro nás složité, protože naše výdaje jsou většinou hotovostní, bez možnosti fakturace se splatností. Ze začátku se nám Platba od Rogera jevila složitě, ale po tom, co jsme na službu dostali dobré reference od kolegů, rozhodli jsme se Platbu od Rogera vyzkoušet. Musím přiznat, že mě služba překvapila svou jednoduchostí, rychlostí a nízkými úroky. A hlavně jsem nemusel vyřizovat hromady papírů jako v bance a čekat měsíce na schválení.

Michal Kužma
jednatel společnosti MK Road Transport s.r.o.

V EverWhere si zakládáme na profesionálním přístupu a originálních řešeních pro naše klienty. Bylo pro nás důležité najít partnera, který by tomuto porozuměl a dokázal tak držet krok s naším růstem i nasazením. Platba od Rogera se pro nás stala partnerem, který nám umí poskytnout financování právě tehdy, kdy potřebujeme - za rozumný úrok a bez zbytečné administrativy a závazků.

Radim Kočiřík
jednatel společnosti EverWhere s.r.o.

Pokud jste nová obchodní firma a potřebujete vyřešit financování vašeho rozvoje, může být obtížné najít řešení u banky. Nám se však podařilo najít partnera s individuálním přístupem, díky kterému nemusíme čekat na dlouhé splatnosti našich odběratelů. Naše faktury jsou okamžitě proplaceny vždy, kdy potřebujeme a navíc za výhodný úrok. Platba od Rogera nám tak umožňuje nejen pružněji reagovat na poptávky našich klientů, ale také rychleji růst.

Martin Linek
jednatel společnosti URBAN SHOES s.r.o.

Platba od Rogera rozumí obtížím, které trápí mnoho malých firem. Bez zbytečných poplatků otevírají cesty k jejich financování. Naše konzultační společnost tak může i nadále rychle růst, protože obstojí i ve spolupráci s velkými hráči na trhu.

Roman Oncirk
jednatel společnosti Blue4is s.r.o.