Zkrácení splatnosti faktur

Nepotřebujete provozní financování ani faktoring, stačí dostat zaplaceno včas
Řešení Zkrátit splatnost

Financování potřebujeme jen párkrát do roka, takže Platba od Rogera je pro nás ideální. Funguje flexibilně, přesně podle našich potřeb a tím nám šetří peníze.

Christian Khalaf, Marsil Khalaf – JANETTE

Od roku 2013 jste profinancovali faktury v hodnotě

1 200 709 465 Kč

Zkrácení splatnosti ve 3 krocích

Pošlete nám fakturu mailem nebo EDI a do 3 dnů máte peníze na účtu. Jednodušší to ještě nebylo.

Vyberte si z faktur

Pošlete nám faktury s dlouhou dobou splatnosti, za které potřebujete získat peníze dříve.

Nabídneme nejlepší podmínky

Najdeme pro vás nejvýhodnější nabídku financování.

Peníze do 3 dnů

75 % hodnoty faktur obdržíte do 3 dnů. Zbylých 25 % po zaplacení odběratelem.

Řešení

Nový přístup k financování

Jednoduchost

Vyberete si fakturu, kterou chcete financovat pošlete nám ji mailem nebo pomocí EDI. Ušetříte si čas a zbytečnou administrativu.

Rychlost

Peníze za fakturu máte do 3 dnů na účtu. Můžete se tak věnovat svému podnikání.

Jasné podmínky

Cenu i všechny ostatní podmínky znáte předem. Žádné skryté poplatky ani poznámky pod čarou.

Bezpečnost

Naše procesy jsou ověřeny Českou národní bankou a peníze putují přes účty, na které ČNB dohlíží.

Šli s námi do plusu

Spolupráci s Rogerem si ceníme především pro jejich ochotu, vstřícnost, rychlost a pružnost v každém jednání. Také si ceníme, že umí nabízené finanční produkty podat srozumitelně, že i laik se v nich snadno vyzná. Rovněž se nám líbí, že stále rozšiřují portfolio svých služeb a přemýšlejí, jak svým klientům financování ještě usnadnit.


Pavel Fuchs

CEO manGoweb s.r.o.

Jako rodinná firma si ceníme našeho úspěchu, kdy naše produkty dodáváme mnoha významným odběratelům. Přesto i my občas řešíme delší čekání na finanční prostředky. Díky platbě od Rogera si můžeme vybrat, které faktury chceme profinancovat ihned a tím získat prostředky, které obratem můžeme investovat do společnosti a zaměstnanců. Velmi také oceňujeme možnost financování jak v českých korunách, tak v eurech.


Eva Šašková

jednatelka společnosti ESDATA Family, s.r.o.

I v případě, že jste zavedená společnost s kvalitními výrobky a dlouholetou tradicí na českém trhu, mohou vás trápit dlouhé splatnosti odběratelů. Nám tento problém pomohla vyřešit Platba od Rogera, díky které získáváme prostředky za naše faktury okamžitě a můžeme je tak ihned použít pro další rozvoj společnosti.


Ing. Dana Bernartová

jednatelka společnosti ROTEXIN a.s.

Jako menší spediční společnost se snažíme dodávat velkým a stabilním firmám s historií a tradicí ve svém oboru. Často to s sebou přináší delší splatnosti faktur, což je pro nás složité, protože naše výdaje jsou většinou hotovostní, bez možnosti fakturace se splatností. Ze začátku se nám Platba od Rogera jevila složitě, ale po tom, co jsme na službu dostali dobré reference od kolegů, rozhodli jsme se platbu od Rogera vyzkoušet. Musím přiznat, že mě služba překvapila svou jednoduchostí, rychlostí a nízkými úroky. A hlavně jsem nemusel vyřizovat hromady papírů jako v bance a čekat měsíce na schválení.


Michal Kužma

jednatel společnosti MK Road Transport s.r.o.

V EverWhere si zakládáme na profesionálním přístupu a originálních řešeních pro naše klienty. Bylo pro nás důležité najít partnera, který by tomuto porozuměl a dokázal tak držet krok s naším růstem i nasazením. Platba od Rogera se pro nás stala partnerem, který nám umí poskytnout financování právě tehdy, kdy potřebujeme - za rozumný úrok a bez zbytečné administrativy a závazků.


Radim Kočiřík

jednatel společnosti EverWhere s.r.o.

Pokud jste nová obchodní firma a potřebujete vyřešit financování vašeho rozvoje, může být obtížné najít řešení u banky. Nám se však podařilo najít partnera s individuálním přístupem, díky kterému nemusíme čekat na dlouhé splatnosti našich odběratelů. Naše faktury jsou okamžitě proplaceny vždy, kdy potřebujeme a navíc za výhodný úrok. Platba od Rogera nám tak umožňuje nejen pružněji reagovat na poptávky našich klientů, ale také rychleji růst.


Martin Linek

jednatel společnosti URBAN SHOES s.r.o.

Platba od Rogera rozumí obtížím, které trápí mnoho malých firem. Bez zbytečných poplatků otevírají cesty k jejich financování. Naše konzultační společnost tak může i nadále rychle růst, protože obstojí i ve spolupráci s velkými hráči na trhu.


Roman Oncirk

jednatel společnosti Blue4is s.r.o.

Napsali o nás

Někdejší generální ředitel PPF Investments Jiří Rydvan a spoluvlastníci e-shopu s módou Zoot Ladislav Trpák s Petrem Ladžovem vstoupili do fintechového start-upu Investiční aukce.

První z P2P finančních služeb, která náročnější licenci od ČNB získala, se stala minulý týden brněnská společnost Investiční Aukce.

Investiční aukce je prvním a největším českým portálem, který firmám umožňuje prodávat své pohledávky z vydaných faktur v aukcích. Vyhraje ten investor, který bude požadovat nejnižší úrokovou sazbu za to, že fakturu uhradí.