Náš tým

Adam Šoukal

Adam Šoukal

CEO, Chairman

t: +420 733 127 680
m: asoukal@rogeras.com

Adam se stará o strategický rozvoj společnosti a spokojenost klientů, investorů, partnerů
a zaměstnanců. Je společně s Tomášem spoluzakladatelem platformy a je hrdý na tým lidí, který platformu vybudoval a obsluhuje. Dva roky pracoval v Londýně pro banku Santander na akvizici bankovní instituce.

 

Tomáš Slobodník

Tomáš Slobodník

CTO

t: +420 732 415 624
m: tslobodnik@rogeras.com

Tomáš se stará o vývoj a bezpečnost firemních systémů. Má na starosti integraci řešení třetích stran a vše co se ve společnosti týká technologií. Zkušenosti sbíral jako softwarový inženýr společnosti Honeywell Aerospace.

Viktor Šabacký

Viktor Šabacký

Head of Product

t: +420 777 800 434
m: vsabacky@rogeras.com

Viktor má na starosti vývoj a implementaci nových produktů do Rogerova portfolia. Dále vede spolupráci na integraci našeho řešení do aplikací třetích stran.

Adam Bursík

Adam Bursík

Head of Risk Management

t: +420 770 121 883
m: abursik@rogeras.com

Adam určuje strategii v oblasti řízení rizik spojených s prodejem pohledávek na platformě Roger. Další sférou, které se věnuje je oblast Treasury a spolupráce s externími partnery společnosti Roger.

Ivana Saxunová

Ivana Saxunová

Head of Sales

t: +420 739 184 642
m: isaxunova@rogeras.com

Ivanka se společně se svým týmem stará o naše klienty. Chystá jim nabídky přímo "na tělo" dle jejich potřeb a provází je celým akvizičním procesem. Protože se nabízením našich produktů věnuje už dlouho, nezaskočí ji žádný speciální požadavek a je vždy připravená vyjít všem maximálně vstříc. Ráda cestuje a to nejen služebně, ale i ve volném čase.

Alexandra Belkovová

Alexandra Belkovová

Head of Operations

t: +420 739 169 254
m: abelkovova@rogeras.com

Saša se stará o klid a spokojenost našich investorů. Prošlo jí rukama již tísíce správně vypořádáných aukcí a pečlivě hlídá, aby vše na platformě fungovalo jak má. Se svým týmem má pod palcem rovněž činnosti jako komunikace s klienty či konverze měn. Saša vnáší do Rogera systém a pořádek.