Nejspíše se zeptáte, proč Roger?V padesátých letech minulého století se začalo „roger“ používat v radiokomunikaci pro received, následně začala v roce 1969 „roger“ používat NASA při misi Apollo. Pojem „roger“ se posléze ujal i v letectví jako výraz pro potvrzení přijetí pokynu, využívá ho mj. U.S. Navy a RAF, kde je výkladem Recieved Order Given Expect Results. Protože našim každodenním chlebem je spolehlivě, rychle, jednoduše a přesně plnit požadavky Vás, našich partnerů, tak ani nebylo lepší volby. A hodí se doplnit, že jeden ze zakladatelů firmy je sám pilot.

Roger Vám asi nikdy nenabídne vedení účtu, nezačne připravovat úvěry, ani Vám nepřipravísofistikovaná investiční schémata. Ale kdo ví? Roger bude na trhu rozhodně dále hledat prostor, kde je možné zjednodušit a zefektivnit finanční toky. Roger vnímá, že ve finančním světě je spoustu nedokonalostí, míst, kde je nedostatek informací a zároveň ví, že pomocí technologií lze tyto asymetrie jednoduše eliminovat.Roger chce, aby jeho klienti a investoři šli do plusu, bude jim dávat zelenou v jejich podnikání a dělat finance jednodušší. Roger má také před sebou rozšíření současného portfolia služeb do dalších zemí v regionu CEE, kde chce působit a růst i nadále.

A co se mění?

  • Oficiální název –nyní jsme Platební instituce Roger, a.s.
  • Adresa –nově nás najdete na: Kopečná 14, Brno 602 00
  • Roger má nový web–podívejte se
  • investAukce se mění na iaukce
  • instantPlatba se mění na iplatbu
  • Pro obě služby právě chystáme nový vzhled webů

 

Vše ostatní zůstává jako dřív. Kontaktní údaje, nastavení služeb, stejně nadšení zakladatelé a zároveň majoritní vlastníci, stejný tým lidí zapálených pro věc a zase o něco lepší služby pro naše klienty a investory. Našimi hodnotami, nadále zůstávají profesionalita, spolupráce, flexibilita, růst a jednoduchost. Roger!