Jedním z dlouhodobých a spokojených klientů využívajících služby iplatba je i pražská agentura EverWhere. Do jejich klientského portfolia patří např. Pivovary Staropramen, Jan Becher Pernod Ricard nebo PepsiCo pro které tvoří eventové a trade aktivity. „Iplatbu využíváme ne protože musíme, ale protože to je chytré, snadné a efektivní řešení, které přesně rezonuje s našimi firemními hodnotami a cíli i tím, jak přistupujeme k přáním našich klientů. Jsme ve fázi růstu, a díky iplatbě dokážeme být dostatečně finančně flexibilní pro nové výzvy a příležitosti. U této služby si navíc ceníme minimální administrativy a přátelského přístupu ze strany Roger a.s.“ říká jeden ze zakladatelů EverWhere Kryštof Kostroun a dodává: „Díky iplatbě se můžeme kdykoliv přihlásit do tenderu a pokrýt tak jakýkoliv výkyv v cashflow.
A jak to vše funguje?
Stačí si vybrat fakturu, kterou chce společnost financovat a poslat ji do Roger a.s. Peníze jsou pak na účtu do tří dnů. Ceny i všechny ostatní podmínky zná každý předem. Klienty nečekají žádné skryté poplatky ani poznámky pod čarou,“ říká Ivana Saxunová z Roger a.s
Na začátku našeho působení nám iplatba pomohla vytvářet velké akce pro více klientů nadnárodních společností najednou a zároveň být jejich rovnocenným partnerem. A nyní díky iplatbě můžeme rychle reagovat na nové zakázky a zároveň neohrozit stávající cashflow.“ vysvětluje hlavní benefity iplatby Kryštof Kostroun z EverWhere, která službu spokojeně využívá již několik let.
Celou případovou studii si můžete přečíst na našem facebooku a publikoval ji také marketingový portál Mediář.