Náš tým

Adam Šoukal

Adam Šoukal

CEO, Chairman

t: +420 733 127 680
m: asoukal@rogeras.com

Adam se stará o strategický rozvoj společnosti a spokojenost klientů, investorů, partnerů
a zaměstnanců. Je společně s Tomášem spoluzakladatelem platformy a je hrdý na tým lidí, který platformu vybudoval a obsluhuje. Dva roky pracoval v Londýně pro banku Santander na akvizici bankovní instituce.

Tomáš Slobodník

Tomáš Slobodník

CTO

t: +420 732 415 624
m: tslobodnik@rogeras.com

Tomáš se stará o vývoj a bezpečnost firemních systémů. Má na starosti integraci řešení třetích stran a vše co se ve společnosti týká technologií. Zkušenosti sbíral jako softwarový inženýr společnosti Honeywell Aerospace.

Matěj Bednář

Matěj Bednář

Head of Product

t: +420 739 183 224
m: mbednar@rogeras.com

Matěj má na starosti vývoj a implementaci nových produktů do Rogerova portfolia. Stojí za nastavením procesů ve společnosti, aby byly v souladu s nejnovějšími zákony a regulatorními požadavky České národní banky. K tomu vede marketingový tým, který vytváří tvář Rogera a dostává jeho produkty k zákazníkům.

Aleš Konečný

Aleš Konečný

Head of Risk Management

t: +420 601 154 424
m: akonecny@rogeras.com

Aleš určuje strategii v oblasti řízení rizik spojených s prodejem pohledávek na platformě Roger. Zároveň je Aleš autorem interního ratingového modelu, postaveného na principech mezinárodní regulace BASEL II, který byl akceptován některými bankovními institucemi. Další sférou, které se věnuje je oblast Treasury a spolupráce s externími partnery společnosti Roger.

Ivana Saxunová

Ivana Saxunová

Head of Sales

t: +420 739 184 642
m: isaxunova@rogeras.com

Ivanka se společně se svým týmem stará o naše klienty. Chystá jim nabídky přímo "na tělo" dle jejich potřeb a provází je celým akvizičním procesem. Protože se nabízením našich produktů věnuje už dlouho, nezaskočí ji žádný speciální požadavek a je vždy připravená vyjít všem maximálně vstříc. Ráda cestuje a to nejen služebně, ale i ve volném čase.

Alexandra Belkovová

Alexandra Belkovová

Head of Back office

t: +420 739 169 254
m: abelkovova@rogeras.com

Saša se stará o klid a spokojenost našich investorů. Prošlo jí rukama již tísíce správně vypořádáných aukcí a pečlivě hlídá, aby vše na platformě fungovalo jak má. Se svým týmem má pod palcem rovněž činnosti jako komunikace s klienty či konverze měn. Saša vnáší do Rogera systém a pořádek.