Investice do faktur

Krátkodobá a konzervativní alternativa s průměrnýmvýnosem 5,3 % p.a.

Jak funguje investování na Aukcích od Rogera?

Registrujete se

Pro možnost investování je potřeba provést registraci a podepsat smlouvu. Vše můžete udělat online z pohodlí svého domova.

Soutěžíte v aukcích

V investorském rozhraní si vyberete pohledávku, do které chcete investovat. V aukci poté soupeříte s investory o to, kdo nabídne lepší úrok.

Zajistíme převody

Po úhradě faktury odběratelem obdržíte zpět investovanou částku a úrok.

Náhled aukcí

Výhody investování s námi

Bezpečnost

Investovat mohou pouze registrovaní investoři. Jsme platební instituce regulovaná ČNB. Se všemi osobními i obchodními informacemi nakládáme s vysokou opatrností a v souladu s regulacemi ČNB. Obchodované faktury jsou vystavené pouze za botnitními odběrateli.

Soutěživost

Investoři z řad institucí či jednotlicvů, zhodnocují své prostředky investicí do aktiva, které bylo dosud dostupné pouze bankám nebo faktoringovým společnostem. V reálném čase soutěžíte s privátními investory nebo investičními butiky o vystavené pohledávky.

Rozmanitost

Sami si vyberete, jaká měna, financovaná částka, odvětví a výše úroku je pro vás zajímavá. V roce 2018 jsme nabídli investorům přes 4,5 tisíce investičních příležitostí.

Likvidita

Investice do faktur je krátkodobá, s časovým horizontem 30-120 dní. Vaše prostředky tedy máte rychle zpět a můžete je znovu zhodnotit.

Zaregistrujte se

Máte nějaké další dotazy?

Podívejte se na často kladené dotazy.

Více informací najdete zde